1,000.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Tarzınızı Mobi̇lya Ve Dekorasyonunuza Yansıtın!
Buradasınız: Anasayfa / Blog
16 Ocak 2020, Perşembe
Tarzınızı Mobilya ve Dekorasyonunuza Yansıtın!
Tarzınızı Mobilya ve Dekorasyonunuza yansıtın! Neden mi? Bir ayakkabı alırken nasıl ki tarzınıza ve kıyafetlerinize uyumlu olsun istiyorsunuz, aynı özeni evlerimiz de bizlerden bekliyor. Konuklarınız evinizi ziyarete geldiğinde, gördüğü tüm dekorasyon ve mobilya ürünleri aslında sizin kişiliğinizin ve tarzınızın bir yansıması olarak görünüyor.
Tarzınızı Mobilya ve Dekorasyonunuza Yansıtın!

Tarzınızı Mobilya ve Dekorasyonunuza yansıtın!

Neden mi? Bir ayakkabı alırken nasıl ki tarzınıza ve kıyafetlerinize uyumlu olsun istiyorsunuz, aynı özeni evlerimiz de bizlerden bekliyor. Konuklarınız evinizi ziyarete geldiğinde, gördüğü tüm dekorasyon ve mobilya  ürünleri aslında sizin kişiliğinizin ve tarzınızın bir yansıması olarak görünüyor.

Herkesin kendi tarzını yansıtacak bir çalışma alanı, ofis, ev, hobi odasına sahip olmak hayalidir. Yaşam alanlarınızı dekore etmek şüphesiz güzel bir histir. Kulis Mobilya olarak hayalinizdeki yaşam alanlarını gerçeğe dönüştürüyoruz. Siz hayal ediyorsunuz, biz üretiyoruz.  Hatta evcil hayvanlarınız için bile… Özel tasarım mobilyakedi ve köpek yatağı, kendiniz için ayırdığınız odada şık bir berjer, hepsi Kulis Mobilya’da!

 

Özel Tasarım Mobilya ile evleriniz ışıldasın!

Dekoratif çekiciliği arttırmak için pek çok fikir bulabilirsiniz. Eğer bunu özel tasarım mobilya ile yapacaksanız, öncelikle neyi sevdiğinizi bulmanız gerekiyor. Hangi renkler olmalı? Evdeki diğer aksesuar ve odaların dekorasyonu ile uyumu nasıl yakalamalı? Doğru mobilya yatırımı için bütçeniz ne kadar?

Dikkat etmeniz gereken bir konu ise; seçeceğiniz mobilyaların kalitesi. Bir koltuk takımı veya bir yemek takımını uzun yıllar kullanmak niyeti ile satın alırsınız. Bu yüzden kaliteden ödün vermemeniz gerekir. Dekore edeceğiniz alan için gerekecek bütçeyi hesaplamayı ve ayırmayı unutmayın…

 

Neden Özel Tasarım Mobilya Tercih Etmeli?

Yaşam alanlarınızda tamamen sizin için yapılmış, sizin zevkinize hitap eden bir eşya görmek, orada keyifli vakit geçirmenizi sağlayacaktır. Kişiler, bu nedenle daha önce hiç görmedikleri, farklı mobilya ürünlerinden ilham aldıkları fikirleri mobilyalarında hayata geçirmek isterler.

Öncelikle tarzını belirlemelisiniz. Size hitap eden parçaları bulmanızda yardım isterseniz bizleri, +90 212 909 58 83 iletişim numaramızdan arayabilirsiniz. Bu sayede dekorasyonunuz kendi tarzınızı yansıtır.

 

Özel tasarım mobilya size uygun mu?

Günümüz teknolojisinde mobilya firmaları, ürünlerini seri olarak üretiyor. Ancak kendi farklılıklarını, zevklerini ortaya koymak isteyen kişiler, seri üretim yapan firmaların yerine kendine has özel tasarımları bulunan mobilyaları tercih ediyor. Bu durumda çalışma ve yaşam alanlarınızda kendi istek ve arzularınıza uygun dekorasyonları, özel tasarım yapan Kulis Mobilya’da bulabilirsiniz.

Dekore ettiğiniz alanın kendi eseriniz olduğunu görmek şüphesiz güzel olacaktır.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın