1,000.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Yaz Ayları İçi̇n 5 Dekorasyon Öneri̇leri̇
Buradasınız: Anasayfa / Blog
9 Mart 2020, Pazartesi
Yaz Ayları İçin 5 Dekorasyon Önerileri
Yaz Ayları İçin 5 Dekorasyon Önerileri Yağmurlar azalıp yerini sıcacık yaz günlerine bırakırken, yaşam alanımızın dekorasyonunu değiştirmek isteyebiliriz.
Yaz Ayları İçin 5 Dekorasyon Önerileri

Yaz Ayları İçin 5 Dekorasyon Önerileri

Yağmurlar azalıp yerini sıcacık yaz günlerine bırakırken, yaşam alanımızın dekorasyonunu değiştirmek isteyebiliriz.

Yazın enerjisini içimizde hissetmemizin püf noktaları…

1 - Pastel tonlar neşelendirsin

Evinize yepyeni bir hava katmanın bir yolu da renklerdir. Duvarlarınızda, masa ve kapılarınızda pastel tonlar tercih edebilirsiniz. Doğru renk seçimleri size enerji verecektir. Masalarda sulu boya desenleri, duvarlarınızdaki bebek mavisine eşlik edebilir.

2 - Yeşiller ile eviniz nefes alsın

Hiç şüphesiz yazın belirtisi yeşillerdir. Açan hava, güneşin kendini göstermesi ve çiçeklerin yeşillenmesi kış aylarından sonra içimizi açacaktır. Evimizin hemen her yerinde yeşile izin verebiliriz. Minik saksılar ile duvarları süsleyebilirsiniz. Salonuzdaki küçük bir botanik bahçe evinizin nefes almasını sağlayabilir.

3 - Bırakın ışık içeri girsin..

Yaz aylarının vazgeçilmezi güneş ışığı.. Bu soğuk kış günlerinde hasret kaldığımız ışıklar bırakın evinize girsin. İnce bir tül perde gün ışığının evinize süzülmesini sağlayacaktır.

4 - Mavi, krem tonları

Evinizde sahili anımsatan objeler ve mobilyalar tercih edebilirsiniz. Mavi tonları denizi hissetmenize yardımcı olacaktır. Oturma odamızdaki mavi bir koltuk enerjimizi arttırabilir. Yatak odanızda kullanacağınız krem tonları huzurlu bir ortam sağlayacaktır.

5 - Konfor

Hiç şüphe yok ki yaz aylarından beklenen beraberinde getireceği konfor.. Sıcacık bir yaz günü camın önünde otururken konforu yakalamak çok önemli. Rahat bir berjer, yumuşacık yastıkları ile konforu yakalayabilirsiniz.

Siz de yazın enerjisini ve rahatlığını evinizde yakayabilirsiniz…

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın