1,000.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
Özel Tasarım Çocuk Odası Mobilyaları
Özel tasarım çocuk odası mobilyaları hayalinizdeki tarzı en değerli varlığınızın yaşam alanına yansıtmanızı sağlar.  İlham veren dekorasyon fikirleri ve size özgü dokunuşlarla çocuk odasını sihirli bir yere dönüştürebilirsiniz.
Kişiye Özel Mobilya
Kulis Mobilya olarak projelerimizde, iç mimarlarımız müşterilerimizin yaşam alanlarını ve ne tarz stillerden hoşlandığını analiz eder ve evin konseptine göre mekanları tasarlarlar.
Lüks Mobilya
Lüks mobilya, aslında mobilyaların en kaliteli malzemeler kullanılarak el işçiliği ile sınırlı sayıda üretilen mobilyalar için kullanılan bir terimdir. Lüks olan mobilyalar fabrikasyon şeklinde üretilen mobilyalardan farklı olarak kişiye özgü şekillerde tasarlanmışlardır.
İç Dekorasyon Önerileri
İç dekorasyon, yaşam alanlarınızı dönüştüren ve zenginleştiren bir sanattır. İç mekanınızda ufak değişiklikler yapmak, misafirlerinizin evinize yönelik algısını tamamen değiştirebilir. Yeni bir yere taşındığınızda veya evinizde hızlı değişiklikler yapmak istediğinizde; daima biraz çaba ve ufak maliyetle yapabileceğiniz bazı standart değişiklikler vardır.
Moda ve Dekorasyon Uyumu
Ortak birçok jargona sahip olan moda ve dekorasyon alanları, tasarım kuralları konusunda da benzerlikler gösterirler. Aslında güzel giyinmesini bilen her kadın dekorasyon konusunda da gizli bir yeteneğe sahiptir. Bu yazıda, evinizi dekore ederken size yol gösterecek, moda konusundaki becerilerinizi evinize de yansıtmanızı sağlayacak bazı ipuçlarından bahsettik. İşte, ev dekorasyonu yaparken bilmeniz gereken moda ve dekorasyon önerileri:
Senin Kulis'in
Yaşam alanlarımız karakterimiz ve ruh halimizin yansımasıdır. Siyah perdeler, siyah nevresimler ile döşenmiş bir yatak odası kimisi için karamsar ve sıkıcı gelirken kimisi için motive edici, iç açıcı görünebilir. İşimizden, günlük koşturmacalardan kaçıp sığındığımız, dinlendiğimiz evlerimiz, aslında bizim gerçek benliğimizi bulduğumuz kulisimizdir.
Zamansız Dekorasyon
Modası geçmeyen zamansız bir ürün ve dekorasyon arayışı içinde olanlar için klasik mobilya modelleri her zaman ve her dönem için uygun bir alternatif olarak yerini koruyor. Üstelik klasik mobilya tercihi ve dekorasyonunda tek avantaj tasarımının sağladığı zamansız moda anlayışı değil eşsiz ve standart bir sunum haline gelen kalite oluyor.
Evinizi Olduğundan Daha Geniş Göstermek Mümkün!
Büyük şehirlerin ve yeni yapıların artık küçük ve dar alanlardan oluştuğunu bilmeyen yoktur. Yaşam alanımız maalesef oldukça dar olabilir. Ancak birkaç yöntem ile bu alanları geniş göstermek mümkün! Kulis Mobilya olarak sizler için dekorasyon örnekleri hazırladık. İşte; evinizi olduğundan geniş göstermek için ipuçları:
Korona Günlerinde En Çok Vakit Geçirilen Balkon ve Bahçe İçin Dekorasyon Önerileri
Korona günlerinde en çok vakit geçirilen balkon ve bahçe için dekorasyon önerileri ile eviniz bambaşka bir hava kazanacak.
İlginç Fikirlerle Evinizi Dekore Edin!
Yaşam alanlarımız şüphesiz en çok önemsediğimiz alanlardır. Evimizi dekore ederken kendi özgün fikirlerimizi kullanmayı tercih ederiz.
Yaz Ayları İçin 5 Dekorasyon Önerileri
Yaz Ayları İçin 5 Dekorasyon Önerileri Yağmurlar azalıp yerini sıcacık yaz günlerine bırakırken, yaşam alanımızın dekorasyonunu değiştirmek isteyebiliriz.
Banyonuz Karakterinizi Yansıtır
Banyonuz Karakterinizi Yansıtır Yalnızca banyolarınız değil tüm eviniz aslında sizin karakterinizi ve tarzınızı yansıtır. Herkes farklı ve benzersiz bir kişiliğe sahiptir. Karakterini yaşadığı mekanlara yansıtmayı da sever.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın