1,000.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Buradasınız: Anasayfa / Hi̇zmetleri̇mi̇z
Hi̇zmetleri̇mi̇z
Verdiğimiz hizmetlere aşağıdan ulaşabilirsiniz

İç Mekan Tasarımı

Profesyonel iç tasarım hizmetlerini üst düzey lüks mobilyalar ve aydınlatma ile birleştirip, birbirimize mükemmel bir tamamlayıcı olarak bir araya getiriyoruz ve birçok gereksinime ve bütçeye uygun çeşitli paketler sunuyoruz. Son derece deneyimli tasarımcılarımız, hem iç hem de daha büyük ölçekli projeler için kapsamlı profesyonel hizmetler sunmalarını sağlayan, iç tasarım ve mimaride tam niteliklidir.

3d Görselleştirme & Animasyon

Mekanlarınızın uygulamasını yaptırmadan öne 3d olarak detaylı bir şekilde görüp gerekli görüldüğü taktirde 360 render özelliği ile inceleme şansına sahipsiniz.Siz de tasarımını yaptırmak istediğiniz mekanlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz

Lüks Mobilya ve Aydınlatma

Dünya çapında yerli ve ticari projeler için tam FF & E tedarik ve proje yönetimi. Ayrıca, sadece tek bir öğeyi gerektiren özel kişilere tavsiye vermekten mutluluk duyuyoruz. Zorlu bir müşteri için sadece yüksek kaliteli ve ısmarlama ürünler üreten en iyi üreticileri kullanarak lüks mobilya, tasarımcı aydınlatma ve son teknoloji aksesuarları tedariğinde uzmanız.

Lüks Aksesuar, tableware ve evcil pet ürünleri

Detaylar için ürünlerimize göz atabilirsiniz

Fit-out Proje Yönetimi

Fit-out Proje yönetimi

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın