1,000.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Banyonuz Karakterinizi Yansıtır
Buradasınız: Anasayfa / Blog
8 Mart 2020, Pazar
Banyonuz Karakterinizi Yansıtır
Banyonuz Karakterinizi Yansıtır Yalnızca banyolarınız değil tüm eviniz aslında sizin karakterinizi ve tarzınızı yansıtır. Herkes farklı ve benzersiz bir kişiliğe sahiptir. Karakterini yaşadığı mekanlara yansıtmayı da sever.
Banyonuz Karakterinizi Yansıtır

Banyonuz Karakterinizi Yansıtır

Yalnızca banyolarınız değil tüm eviniz aslında sizin karakterinizi ve tarzınızı yansıtır. Herkes farklı ve benzersiz bir kişiliğe sahiptir. Karakterini yaşadığı mekanlara yansıtmayı da sever. Kıyafet seçimlerimizden sonra karakterimizin en belirgin şekilde ortaya çıktığı yerler ise evlerimizdir.

Dekorasyonunuz Sizi Mutlu Etmeli

Ideal Standard’ın ünlü tasarımcılarından Robin Levien, ‘’İnsanların belli başlı eğilimleri vardır ve karakter özelliklerine yönelik bir dekorasyon onları mutlu eder’’ demiştir. Ayrıca, “Yeni moda, klasik ve modernin birleşiminden oluşur. Kişinin kendisine uygun olmayan bir tarzı seçmesi doğru değildir, bu durum mutsuz olunacak bir sonuç doğurur. Banyolar oldukça sık vakit geçirdiğimiz, rahat etmek istediğimiz evimizdeki en önemli yaşam alanlarımızdan biridir. Kişilerin kendi tarzlarını yansıttıkları, uzun süreli kullanmaktan mutlu olacakları stilde ve ihtiyaçlarına cevap veren bir banyoya sahip olmalarını öneririm” demiştir.

Tarzınızı Bulun

Yaşam alanlarımız, arabamız ve kıyafetlerimiz tarzımızla birlikte ruhumuzu da yansıtır. Örneğin, ilginç tarzları seven hatta biraz da çılgın bir kişiliğe sahipsiniz. Renkleri karıştırmayı sevebilirsiniz. Veya bir banyoda aradığınız tek şey sadeliktir. O zaman kendi ruhunuza uygun dekorasyon tarzını bularak, bu tarzı en doğru şekilde evinizde de uygulamalısınız.

Banyoda Konfor

Rahatınıza son derece düşkün biriyseniz banyo dekorasyonunuz da rahat edebileceğiniz şekilde olmalıdır. Son teknolojinin kullanıldığı tasarımlar tam size göre olacaktır. Teknolojik ve aynı zamanda işlevsel ürünler arıyor olabilirsiniz. Pratik, konforlu, basit ama akıllı ürünlerle dekore edeceğiniz banyonuzda tasarımla gelen şıklığa bayılacaksınız. Banyoda metal renkler estetik bir görünüm sağlar. Bu nedenle metal renkleri tercih edebilirsiniz.

Özellikle koyu renkler, kıvrımlı ve ince işçiliğe sahip ahşap mobilyalar seçiyorsanız tam bir gelenekselcisiniz demektir. Bu seçimler, ağırbaşlı bir tarzınız olduğunu ve anılara değer verdiğinizi gösterir. Sevdiklerinize sıcak, huzurlu bir ortam sunmak için çabalayan bir kişiliğiniz vardır.

Yaratıcı ve ilginç, her türlü yeni fikre açık bir kişiyseniz, doku ve renk çeşitliliğini seviyor olmalısınız. Özgür, hareketli, hayat dolu, renkli bir kişiliğiniz olmalı. Sık seyahat ettiğiniz için gittiğiniz yerlerden aldığınız değişik türdeki objeleri dekorasyonda kullanmayı seviyorsunuzdur. Zıtlıkların uyumu evinizin pek çok alanında mevcuttur.

Her tarz için banyo dekorasyon mobilyalarımızı incelemek için;

https://kulis.com.tr/urun-kategori/37/banyo

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın