1,000.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
İlginç Fikirlerle Evinizi Dekore Edin!
Buradasınız: Anasayfa / Blog
24 Ağustos 2020, Pazartesi
İlginç Fikirlerle Evinizi Dekore Edin!
Yaşam alanlarımız şüphesiz en çok önemsediğimiz alanlardır. Evimizi dekore ederken kendi özgün fikirlerimizi kullanmayı tercih ederiz.
İlginç Fikirlerle Evinizi Dekore Edin!

İlginç Fikirlerle Evinizi Dekore Edin!

Yaşam alanlarımız şüphesiz en çok önemsediğimiz alanlardır. Evimizi dekore ederken kendi özgün fikirlerimizi kullanmayı tercih ederiz. Sıradan bir tasarımdan uzak durabilir evimize farklı bir hava katmak isteyebiliriz. Kendi fikirlerimizi evimize yansıtarak ezber bozan ve sıra dışı tasarımlar ortaya çıkarabiliriz. Bu da evimize canlılık ve hareketlilik katabilir. 

İşlevsel ve Estetik Dekorasyon

Mevcut alanları daha verimli kullanmak için hem estetik duracak hemde fonksiyonel tasarımlardaki mobilyaları tercih edebilirsiniz. Loft tarzı yüksek tavanlı bir mekanda yaşam alanlarınız geniş ve ferah olacaktır. Fazla yer kaplamayan mobilyalar günümüzde herkesin tercihi. Bu durumda kullanışlı mobilyaları kendi tarzınıza uygun hale getirebilirsiniz. 

Alanlarınızı bölmek için yerden tavana kadar uzanan parmaklıklar, odanıza bambaşka bir hava katacaktır. Açık alanlarınızı duvarlar ile daraltmak yerine transparanlığı tercih edebilirsiniz. Geniş pencereleriniz varsa perdesiz kullanarak yine ferahlığı tercih edebilirsiniz.  

dekorasyon

Bu sıralar ahşap kullanımı çok gözde hale geldi, yatak odanızda palet tahtaları kullanarak modern bir hava yakalayabilirsiniz. Bir sıra paleti yere dizerek üzerine yatağınızı yerleştirebilirsiniz. Bu basit, maliyeti düşük ve sıra dışı bir yöntemdir. Evinize farklılık katmak istiyorsanız yatak odanızda kullanabileceğiniz bu yöntem ile konforu ve estetiği yakalayabilirsiniz. 

Üç boyutlu duvar desenleri, çizimler, kabartmalar seçebilir ve oturma odanızın havasınız değiştirebilirsiniz. Yine ilginç olduğu kadar farklı bir tercih olacaktır. Evinizde ahşap kullanımından çekinmeyin, değişik motiflerde kullanılan aynaları ve avizeleride yine kendi tarzınızda özgünleştirebilirsiniz. 

dekorasyon ürünleri

Eski kitaplarla duvarları süsleyebilir, artık kullanmadığınız gitarınızı duvara asabilirsiniz. Merdivenlerinizi renkli desenlerle boyayarak evinize hareketlilik ve canlılık katabilirsiniz. Çiçekler nefes almanızı sağlayacaktır, halat ile sarılmış bir saksı ile dekorasyonu tamamlayabilirsiniz. Yılbaşı ağacını süslediğimiz beyaz ışıkları duvarlarda değerlendirebilirsiniz ve küçük resimlerle anıları taze tutabilirsiniz. 

Tüm dekorasyon çeşitlerine özel mobilya ve aksesuarları, zevkinize ve size özgü şekilde yeniden tasarlıyoruz. Hayalinizdeki tüm özel tasarım mobilyalar için mağazamızda sizleri bekliyoruz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın