1,000.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Korona Günlerinde En Çok Vakit Geçirilen Balkon Ve Bahçe İçin Dekorasyon Önerileri
Buradasınız: Anasayfa / Blog
25 Ağustos 2020, Salı
Korona Günlerinde En Çok Vakit Geçirilen Balkon ve Bahçe İçin Dekorasyon Önerileri
Korona günlerinde en çok vakit geçirilen balkon ve bahçe için dekorasyon önerileri ile eviniz bambaşka bir hava kazanacak.
Korona Günlerinde En Çok Vakit Geçirilen Balkon ve Bahçe İçin Dekorasyon Önerileri

Korona günlerinde en çok vakit geçirilen balkon ve bahçe için dekorasyon önerileri ile eviniz bambaşka bir hava kazanacak.
Koronavirüs salgını nedeniyle evlerimizde kaldığımız bu süreçte balkon ve bahçelerimiz hiç olmadığı kadar önemli bir hale geldi. Bu dönemde bazen konser veya düğün alanı olan balkonlarımız ve bahçelerimiz, bazen ise en keyifli sohbetlerin yeri oluyor. Peki, karantina günlerinde en çok vakit geçirilen bu değerli alanları hazır nasıl daha iyi kullanabilir ve daha güzel hale getirebiliriz?
Kulis Mobilya olarak, sizler için birkaç dekorasyon önerisi hazırladık.

Fazlalıklardan Kurtulun

bahcedekorasyonu

Yıl boyunca kullandığımız ya da kullanmadığımız çoğu eşyayı balkon veya bahçelerimizde tutmak zorunda kalırız. Balkon veya bahçelerimizin büyüklüğü küçüklüğü önemli değildir. Öncelikle alan temizliği ile başlayarak fazlalıkları toplamanız gerekir. Çünkü toplam kullanabileceğimiz alanı görerek ona göre dekore etmemiz gerekir.
Kare şeklinde ve küçük olan balkonlarda daha az eşyaya yer vermelisiniz. Böylece hareket alanınızı kısıtlamamış olursunuz. Unutmayın yaşam alanlarımızda konforu yaşamanın en iyi yerlerinden biri bahçe ve balkonlarımızdır. Bu alanlarda dekorasyon ürünleri ile kendinize bir keyif bölümü oluşturabilirsiniz. Küçük bir dinlenme koltuğu ya da sandalye ve sehpa işinize yarayacaktır.
Balkon veya bahçe mobilyanız yoksa paletlerden ya da küçük meyve kasalarından dekoratif sedir yapabilirsiniz. Bu size karantina günleri için vakit geçirme şansı da verecektir. Eğer mümkün ise ahşap ürünler kullanarak doğallık katabilirsiniz. Ayrıca renkli yastıklar kullanarak bu alanları daha enerji dolu hale getirebilirsiniz.

https://kulis.com.tr/urun-kategori/20/bahce-mobilyalari

Yukarıdaki linke tıklayarak, bahçe ve balkon dekorasyonu için lüks, ahşap, hasır gibi çeşitlerde mobilyalar, pek çok çeşit balkon ve bahçe aydınlatmalarına ulaşabilirsiniz.

Dekorasyonun Gözdesi: Çiçekler

Bahçe ve balkonlarımızın ferahlığı ve görüntüsü için çok önemli yer tutan bitki konusunu göz ardı etmemekte fayda vardır. Renkli çiçekler ve yeşil bitkiler ile ortama doğallık katabilir, bu zor günlerde iç açıcı bir alan oluşturabilirsiniz. Burayı bir nevi hobi alanı olarak da düşünebilirsiniz. Özellikle küçük ve dar bir bahçeye, balkona sahipseniz küçük saksılar tercih etmeniz gerekir.
Bu seçim size dekorasyon için alan açabilir ve mevcut alanı daha geniş gösterebilir. Ayrıca isterseniz bahçe veya balkonunuzun dekorasyonu için çeşitli aydınlatmalar kullanabilirsiniz. Kokulu mumlar ile de rahatlatıcı bir ortam oluşturabilirsiniz. Yarattığınız alanın düzenli olması için raflı, çekmeceli eşyalarda kullanabiliriz. Böylece; hem şık, hem işlevsel bir alana sahip olmuş olursunuz.

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın