1,000.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Zamansız Dekorasyon
Buradasınız: Anasayfa / Blog
27 Ağustos 2020, Perşembe
Zamansız Dekorasyon
Modası geçmeyen zamansız bir ürün ve dekorasyon arayışı içinde olanlar için klasik mobilya modelleri her zaman ve her dönem için uygun bir alternatif olarak yerini koruyor. Üstelik klasik mobilya tercihi ve dekorasyonunda tek avantaj tasarımının sağladığı zamansız moda anlayışı değil eşsiz ve standart bir sunum haline gelen kalite oluyor.
Zamansız Dekorasyon

Modası geçmeyen zamansız bir ürün ve dekorasyon arayışı içinde olanlar için klasik mobilya modelleri her zaman ve her dönem için uygun bir alternatif olarak yerini koruyor. Üstelik klasik mobilya tercihi ve dekorasyonunda tek avantaj tasarımının sağladığı zamansız moda anlayışı değil eşsiz ve standart bir sunum haline gelen kalite oluyor.
Kaliteli malzemenin getirdiği kaçınılmaz kaliteli tasarım anlayışı ile hem modası geçmeyen hem de asla eskimeyecek ürünlere klasik mobilya modellerimizi gözlemleyerek ulaşabilirsiniz.

Klasik mobilya ürün grubunun sunmuş olduğu tasarım ve malzeme avantajları üst düzeyde olduğu için diğer ürün gruplarına nazaran daha geniş miktarda bir bütçe gerektirebilir. Ancak klasik mobilya modeli tercihlerinizde, yıllarca kullanıma uygun olacak şekilde sunulan kalite ile mobilyanızı dilediğiniz tarihe kadar değiştirmeden kullanarak uzun vadede daha kazançlı çıkacağınız bir seçim yapabilirsiniz.

Klasik Mobilya Dekorasyonu

klasik mobilya

İster otelinizin, ister evinizin ya da ofisinizin klasik dizaynı ve tamamlayıcı dekorasyonu olarak bizlerle iletişime geçip klasik mobilya tasarımlarımızı inceleyebilirsiniz. Klasik mobilyanın bir yaşam tarzı olduğunu ve klasik mobilyanın en hassas ustalık becerisi gerektirdiğini düşünen ve tasarımlarında geçmişin ustalığı ile günümüzün teknolojisini birleştiren, el işçiliği bilinciyle özenli bir şekilde üretim yapan bir firmayız.

Modern mobilya tasarımlarının kullanım alanlarının giderek büyümesi ve yaygınlaşması klasik mobilyaların cazibelerini kaybetmeleri anlamına gelmektedir. Bununla beraber modern mobilya tasarımları ve modern tarzlı ev ve klasik mobilya dekorasyonları minimal hale geldikçe, gösterişli ve büyülü yaşam alanları yaratmak isteyenler için doğru adres klasik tarzı seçmektedir.

Modern mobilya ve klasik mobilya dekorasyonunda temel sorun aslında tarzların ve tasarımların çok daha hızlı gelişmesi ve değişmesidir. Bu sayede bugün trend ve moda olan tasarımlar birkaç sene içerisinde demode olarak nitelendirilmektedir. Oysa klasik oturma tasarımları, avizeler, masalar ya da klasik bir anlayışla döşenmiş şekilde bulunan salonlar, klişe olmayan şık klasikler kullanıldığı zaman asla modası geçmeyecek ve uzun yıllar yapılacak, hem dayanıklılık konusunda hem de kalite ve sağlamlık açısından yaşam alanlarına dönüşmektedir. Siz de klasik dekorasyonların büyüsüne tutkunsanız, sizler için derlediğimiz klasik tarzlı mobilyalarla döşenmiş harika salonlara  bayılacaksınız.

Klasik Koltuk Takımları

klasik mobilya

Klasik koltuk denildiği zaman ilk akla gelen model Chesterfield koltuklardır. Kapitone dikişleri, kollarıyla aynı boyda yer alan bütünlüklü sırtlıkları ve deri döşemeleriyle beraber tarih boyunca kullanılan, kendilerine hayran bırakan modeller olmuşlardır.

Modası asla geçmeyen bu klasik mobilya, dekorasyonlar içinde bulunulduğu yaşam alanlarının atmosferini her anlamda değiştirerek seçkin, elit, lüks ve gösterişli bir salon tasarlamak için ideal seçim olmaya devam etmektedir.

Altın renk ve işlemeli işçilik ürünleri klasik mobilya tasarımları, sık kullanılan ve göz alıcı tasarım unsurlarını oluşturmaktadır. Özel şekilde dizayn edilen ve klasik tarzı tam anlamıyla yansıtmış olan alanlarda da bu öğelerden sıklıkla yararlanılmaktadır.

Klasik Mobilya Seçimi

klasikmobilya

Klasik mobilya dekorasyonu uygularken illa ki koyu renkler tercih edilmemelidir. Klasik tarzlarda açık renk tonları da sıklıkla kullanılmaktadır. Fakat modern tasarımlı koltukların aksine oturma grupları içeresinde açık renk tasarımlarda ipeksi bir doku yaratmış olan parlak renkler tercih edilmektedir. Bu durum salonlara ışıltılı bir gösteriş katabilir. Bir salonu klasik şekilde dekore etmek için elbette yalnızca klasik şekilde bulunan bir koltuk takımı seçmek yetmemektedir.

Klasik tarzın en önemli özelliği yaşam alanları içinde kusursuz bir denge ve bütünlük olmasından kaynaklanır. Bu yüzden de perde ve aydınlatma objelerinin seçimleri oldukça büyük bir önem taşımaktadır. Koltuklarınızla takım olabilecek kadar son derece uyumlu ve gösterişli avizeler ve perdeler seçerseniz ortaya klasik mobilya dekorasyon ile tasarlan salonlardaki gibi başarılı ve estetik bir yaşam alanı ortaya çıkarabilirsiniz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın