1,000.00 ₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Kargo Bedava!
Senin Kulis'in
Buradasınız: Anasayfa / Blog
29 Ağustos 2020, Cumartesi
Senin Kulis'in
Yaşam alanlarımız karakterimiz ve ruh halimizin yansımasıdır. Siyah perdeler, siyah nevresimler ile döşenmiş bir yatak odası kimisi için karamsar ve sıkıcı gelirken kimisi için motive edici, iç açıcı görünebilir. İşimizden, günlük koşturmacalardan kaçıp sığındığımız, dinlendiğimiz evlerimiz, aslında bizim gerçek benliğimizi bulduğumuz kulisimizdir.
Senin Kulis'in

Yaşam alanlarımız karakterimiz ve ruh halimizin yansımasıdır. Siyah perdeler, siyah nevresimler ile döşenmiş bir yatak odası kimisi için karamsar ve sıkıcı gelirken kimisi için motive edici, iç açıcı görünebilir. İşimizden, günlük koşturmacalardan kaçıp sığındığımız, dinlendiğimiz evlerimiz, aslında bizim gerçek benliğimizi bulduğumuz kulisimizdir. Bu nedenle ister geometrik stilde uzay teknolojili bir koltuk, ister kitaplık görünümlü bir yatak olsun
biz mutlu olduğumuz sürece her şekilde dekore edebiliriz.

Hayatın yoğunluğu ve stresinin ardından evinize, ofisinize geldiğinizde hayallerinizin yansıması dekorasyonlara sahip olabilmeniz için bizleri aramanız yeterli. Klasik, minimal, country, avangard, modern ve çağdaş... Tüm dekorasyon çeşitleri için hazırlanmış özel tasarım mobilyalar sizleri mağazamızda bekliyor.

Özel Tasarım Mobilya İle Kendi Kulis'ini Yarat!

ozeltasarimmobilya

İtalya'nın klasik ve rengarenk havası salonunuzda gezinirken, yatak odanız fransız esintileriyle dolabilir. Kulis Mobilya'da usta işçilik, kalite ve tecrübe ile hazırlanan her mobilya aslında sizin eseriniz!

Zarif ve şık elegan stilini yemek odanızda yaşatabiliriz. Ya da en değerli varlıklarımız olan çocuklarımız, her zaman okudukları çizgi roman veya masal kahramanına ait olan odalara sahip olabilirler. Bohem bir hava ile evinizi Afrika'nın kalbinde hissedebilirsiniz. Dokulu duvar kağıtları ile dekorasyonunuzu bütünleştirebilirsiniz. Özgün stiliyle etkileyici bir dekorasyon yaratmak, Kulis Mobilya özel tasarımlarıyla mümkün.

İç Mimari İçin Özel Tasarım Mobilya ve Aksesuarlar

ozeltasarimmobilya

Bir evin inşaat sürecinden sonra, boş alanları dekore etmek belki de sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Oturma odaları modern stilden klasiğe, mobilya modelleri ile ilgili geniş bir ürün yelpazesine yayılıyor. Duvar renklerinden, kullanılan mobilyaların hangi malzemeden yapıldığına, dokulardan renklere birçok unsur bir araya getirilerek yeniden değerlendiriliyor. Evin daha küçük alanları yatak odaları ise daha çok bireysel zevklerin ve kararların ön plana çıktığı unsurları yakalıyor.

Keza mutfak dekorasyonu, banyo ve tuvaletler için de yeni model tasarımlar ve farklı stillerde aksesuar seçenekleri mevcut. Yeni bir ev dekore ediyor olabilirsiniz, ya da iç mimari ve tasarımla ilgileniyor olabilirsiniz. Evinizin farklı alanlarında değişiklik yapmak isteyebilir, küçük dokunuşlarla atmosferi değiştirebilirsiniz.
Nasıl bir dekorasyon stili ve hangi tarzı uygulayacağınıza dair daha net ve kesin çizgileri belirlemek adına, uzmanlarımızla görüşüp dekorasyon örneklerini inceleyebilirsiniz.

Simetri Hakim Salonlar

ozeltasarimmobilya

Klasik stilin belirgin kurallarından biri olarak sayılabilecek simetri hakimiyeti, modern stil ve sonrasında asimetri ile bozulmuştur. Klasikten vazgeçemeyenlere göz zevkini belli bir simetrik çizgiye oturtacak salon modelleri, şık avize modelleri ve klasik bir şömine barındırarak tamamlanır.

Dekoratif ayna ile şömine üzeri oluşturulan dekorun yanı sıra tek asimetri yakalayan sehpa formu mekana hareket katacaktır. İç mimari ve tasarımla ilgilenenlere şık ve farklı stilleri bir araya getiren bir oturma odası modeli uygun olacaktır.

Kırmızı, sarı ve turuncu gibi sıcak renklerin oturma odası dekorasyonunda kullanılması mekana sıcak bir hava katmaktadır. Öte yandan sıcak renklerin daha da ön plana çıkmasını sağlamak için duvar zemini düz ve nötr renklerde tercih edilebilir.

Birbirinden farklı renk ve dokularda koltuk modelleri kullanımı oldukça revaçta. Farklılığın yakaladığı ahenk, günümüz iç mimari ve dekorasyon standartlarını yakalayan bir yaklaşım.

 

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın