Hakkımızda

Help

Bizi Tanıyın

 

Kulis Mobiya olarak 2009 yılından itibaren sektörde hizmet veren bir firmayız. 2009 yılından bu yana mutlu müşterilerimizi ve kaliteli hizmet anlayışımızı da arkamıza alarak müşterilerimize kaliteli hizmeti hızlı bir şekilde sunuyoruz.

Mobilya alanında 2500 m2 üzerine kurulu bir imalat alanında kişiye özel sipariş üretmekte olan kulis grup a’dan z’ye tüm ihtiyaçlarınızı çözüme kavuşturmak için çalışmaktadır..Gerektiği taktirde 3d görselleştirme ile dekorasyon desteği verilimektedir.Bunlar haricinde kısa süre içerisinde gıda sektöründe de üst segment ürünler hazırlanmaktadır.

Misyonumuz

 

Kulis Mobilva ve dekorasyon olarak bu sektörlerde hizmet verirken, müşterilerimize premium hediyelik ürünler ve lüks tüketim konusunda da yardımcı oluyoruz.

HandMade Luxury yaşam tarzını benimseyen işletmemiz müşterilerine de tam bu alanda yardımcı oluyor. Saygılarımızla Kulis Mobilya ve Dekorasyon..

Vizyonumuz

 

Kulis Mobilya olarak müşterilerimizin her zaman üst segment ve premium mobilyalara hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamak ana temelimiz.

Hem müşterilerimize kaliteli hizmet verirken hem de müşterilerimizin evleri için lüks bir ortam yaratmaları için olanak sağlıyoruz.